امروز شنبه, 03 آبان 1399 مصادف با 7 ربیع‌الاول 1442 هجری قمری برابر با Saturday, 24 October 2020

اطلاعیه برگزاری دور دوم انتخابات انجمن هسته ای ایران

بدینوسیله به اطلاع می رساند، بعد از برگزاری انتخابات در تاریخ 12 شهریورماه 1399، شورای انجمن های علمی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، نتیجه انتخابات انجمن هسته ای ایران را تایید نکرد.

علت عدم تایید، برداشت متفاوت از اساسنامه بود:

بر اساس تعداد اعضاء فعال پیوسته که حق عضویت خودرا پرداخت کرده بودند، 125 نفر حائز شرایط رای دادن بودند. لذا با شرکت 71 نفر در انتخابات، حدنصاب نصف به علاوه یک نفر رعایت شده و انتخابات برگزار شد.

اما بر اساس اظهار شورای انجمن های علمی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، ملاک تایید انتخابات شرکت حدنصاب نصف به علاوه یک نفر بر مبنای کلیه اعضاء پیوسته (اعم از افرادی که حق عضویت پرداخت کرده اند یا نه) در اولین برگزاری است.

لذا در روز 15 شهریورماه، نتیجه انتخابات تایید نشد.

مبنی بر اساسنامه به فاصله 20 تا 40 روز از اولین برگزاری، باید مجددا انتخابات برگزار شود.

کلیه افرادی که تمایل دارند به عنوان داوطلب عضویت در هیات مدیره یا بازرس، در انتخابات شرکت کنند، مدارک خود (کپی کارت ملی و رزومه مختصر از سوابق تحصیلی و شغلی) را تا تاریخ 31 شهریورماه به ایمیل انجمن به آدرس این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید ارسال کنند.

مجمع عمومی مجازی و انتخابات مجازی هیأت مدیره انجمن هسته ای ایران در تاریخ 2 مهرماه1399 ساعت 16 تا 17 برای بار دوم برگزار می شود. سایر اطلاعات از طریق سایت انجمن و ایمیل ارسال خواهد شد.

ورود اعضا

مشاهیر هسته ای ایران و جهان

 • شهید داریوش رضایی نژاد

  شهید داریوش رضایی نژاد

 • شهید دکتر مجید شهریاری

  شهید دکتر مجید شهریاری

 • شهید دکتر مسعود علیمحمدی

  شهید دکتر مسعود علیمحمدی

 • 1
 • 2
 • 3