امروز چهارشنبه, 02 اسفند 1396 مصادف با 5 جمادی‌الثانی 1439 هجری قمری برابر با Wednesday, 21 February 2018

 

اطلاعیه برگزاری اولین دوره مدرسه جامع " آشکارسازی ذرات، دزیمتری و حفاظ سازی"

احتراماً به استحضار می رساند که انجمن هسته ای ایران و پژوهشگاه علوم و فنون هسته ای با همکاری مراکز  مرتبط دیگر، درنظر دارد  مدرسه جامعی با عنوان "آشکارسازی ذرات، دزیمتری و حفاظ سازی"  برگزارکند. هدف از برگزاری این مدرسه جبران کمبود دروس و دوره های نظری و عملی برای رشته های دانشگاهی نظیر "فیزیک ذرات"، "مهندسی و فیزیک هسته ای" ارتقاء کیفی دروس آشکارسازی و آزمایشگاه ­های مربوطه در این رشته ها و همچنین ارتقاء دانش افرادی است که در مراکز و پروژه ­های درگیر با منابع پرتو فعالیت می ­کنند. آقای دکتر محمد لامعی رشتی مدیریت این مدرسه را برعهده دارند.

درسنامه این دوره برای دو بخش نظری و عملی، با مطالعه دوره های آموزشی مشابه در دنیا و نیز مراجع و درسنامه های مرتبط با این موضوع  تدوین شده است. بخش نظری شامل 32 جلسه در هشت روز اول دوره برگزارخواهد شد. برای بخش عملی نیز بیش از 10 آزمایش کاربردی برنامه ریزی شده است. سعی شده است تا برای ارائه هر موضوع از اساتید مجرب استفاده شود.  

ظرفیت شرکت در این دوره محدود بوده و متقاضیان باید ضمن ارائه درخواست ، خلاصه­ ای از سوابق علمی به همراه دلایل خود برای علاقه­ مندی حضور در این مدرسه را به ایمیل انجمن هسته ای ایران (این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید) ارسال نمایند.

با توجه به گستردگی این دوره، هزینه شرکت برای هر نفرمبلغ 12 میلیون ریال می باشد. این مبلغ برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی نصف و برابر 6 میلیون ریال است.

 اطلاعات بیشتر، ازطریق کانال های ارتباطی تعیین شده در پوستر در دسترس همگان خواهد بود.  

 

خواهشمند است جهت ثبت نام در این دوره از طریق لینک زیر اقدام نمایید:

ثبت نام

 

poster final 5s

ورود اعضا

مشاهیر هسته ای ایران و جهان

 • شهید داریوش رضایی نژاد

  شهید داریوش رضایی نژاد

 • شهید دکتر مجید شهریاری

  شهید دکتر مجید شهریاری

 • شهید دکتر مسعود علیمحمدی

  شهید دکتر مسعود علیمحمدی

 • 1
 • 2
 • 3